ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ, ЯКІ НАЙЧАСТІШЕ ВИНИКАЮТЬ

КГШ – котли газові шафового типу зовнішнього використання.

На відміну від теплогенеруючого обладнання на твердому паливі, КГШ відрізняються комфортністю застосування, відсутністю проблем із логістикою, зберіганням та використанням палива, повною автоматизацією роботи, без необхідності у будівництві капітальних споруд та додаткових працівниках.

Котли газові шафового типу зовнішнього розміщення можуть бути використані для опалення лікарень, освітніх закладів, адміністративних будівель, промислових об’єктів, багатоквартирних будинків, бізнес центрів, тощо.

Обладнання КГШ, завдяки високому рівню безпеки та надійності, може бути розміщене, як на відстані 10 метрів від будівлі, так і безпосередньо на її стіні, або даху.

ТОВ «Сінвест Груп» виконує повний спектр послуг з енергомодернізації, що включає енергоаудит та енергосертефікацію, консультації фахівця, підбір найкращого варіанту обладнання, проектні роботи з отриманням необхідної дозвільної документації, монтаж та введення в експлуатацію і подальший супровід.

За умови встановлення, підключення і запуску КГШ фахівцями ТОВ «Сінвест Груп», надається 1 рік гарантії.

Енергосервіс – це комплекс будь-яких заходів (модернізація систем опалення, тощо), що спрямовані на скорочення споживання та витрат на енергетичні ресурси та комунальні послуги.

Енергосервісний договір передбачає здійснення енергосервісними (ЕСКО) компаніями енергоефективних проектів (мається на увазі оновлення системи опалення, тощо) за власні кошти, зменшення плати за енергоносії не менше, ніж на 20%, і повернення інвестиції за рахунок економії витрат на енергоресурси, протягом дії самого договору. Енергосервісний договір припиняється достроково у разі, якщо сукупна сума виплат, здійснених на користь виконавця за ЕСКО договором, досягла ціни такого договору.